Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
20.942,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 20942.30 Dell Vostro 3520 Intel Core İ5-1235U 16Gb 1Tb Hdd 512Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605pvnb3520u028Satıcı: Notebook Store
20.954,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 20954.90 Dell VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD Win11Pro N1605PVNB3520U028Satıcı: notebookstore
21.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
3 21899.00 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 1tb HDD 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U028Satıcı: notebookstore
21.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 21909 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6\" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U028Satıcı: notebookstore
21.942,00 TL + Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
5 21952 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 16GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U028Satıcı: NotebookStore
23.719,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 23719.64 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1235U 64GB 512GB SSD Ubuntu 15.6'' Fhd Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3520U028Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
25.415,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
7 25425