Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
22.414,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 22414.90 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U029Satıcı: NotebookStore
22.414,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 22414.90 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520U029 i5-1235U 32 GB 1 TB HDD + 512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
22.848,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 22848.85 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 1tb HDD 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U029Satıcı: notebookstore
23.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 23309 Dell VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6" FHD Win11Pro N1605PVNB3520U029Satıcı: notebookstore
23.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
5 23299.00 DELL VOSTRO 3520 Intel Core i5-1235U 32GB 1TB HDD 512GB SSD 15.6\" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U029Satıcı: notebookstore
23.348,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 23358 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1235U 64GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6'' Fhd Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3520U029Satıcı: Per4mance
27.760,00 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 27770