Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
16.113,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
1 16113.23 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT17 i5-1235U 20 GB 1 TB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
16.479,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 16479.78 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 20GB 1 Tb SSD 15.6" Fhd Freedos N1605PVNB3520U BT104Satıcı: BT Teknoloji
17.087,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
3 17087.89 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 20GB 1 TB SSD 15.6" FHD FREEDOS N1605PVNB3520U BT104Satıcı: BT TEKNOLOJİ
17.286,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 17286.86 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 20Gb 1 Tb Ssd 15.6" Fhd Freedos N1605pvnb3520u Bt104Satıcı: BT TEKNOLOJİ
17.362,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
5 17362.87 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 20GB 1 Tb SSD 15.6" Fhd Freedos N1605PVNB3520U BT104Satıcı: BT Teknoloji
17.531,73 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 17541.73