Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
16.642,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 16642.69 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 20GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT110Satıcı: BT Teknoloji
17.616,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 17616.51 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 20GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT110Satıcı: BT TEKNOLOJİ
17.821,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
3 17821.72 Dell Vostro 3520 i5-1235U 20GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home N5315PVNB3520U BT38Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.192,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 18192.00 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 20GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT110Satıcı: BT Teknoloji
18.185,08 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 18195.08 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 20Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605pvnb3520u Bt110Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.678,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 18678.46 Dell Vostro 3520 I5-1235U 20GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home N5315PVNB3520U BT38Satıcı: BT Teknoloji
19.696,41 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 19706.41