Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
18.190,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 18190.35 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 32 GB 1 TB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT113Satıcı: BT Teknoloji
19.161,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 19161.71 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 32 GB 1 TB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT113Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.385,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 19385.15 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 32 GB 1 Tb SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT113Satıcı: BT Teknoloji
19.780,38 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 19790.38 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 32 Gb 1 Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605pvnb3520u Bt113Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.903,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
5 19903.80