Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
19.086,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 19086.37 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 20GB 2 Tb SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT114Satıcı: BT Teknoloji
20.056,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 20056.30 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 20Gb 2 Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605pvnb3520u Bt114Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.273,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20273.10 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 20GB 2 Tb SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT114Satıcı: BT Teknoloji
20.703,98 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 20713.98 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 20GB 2 TB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT114Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.135,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 21135.71