Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
17.578,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 17578.79 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT117Satıcı: BT Teknoloji
17.941,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 17941.81 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT117Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.262,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 18262.27 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT117Satıcı: BT Teknoloji
18.520,93 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 18530.93 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT61 i5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
19.054,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 19054.02 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 32 Gb 256 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605pvnb3520u Bt117Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.096,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 19096.85 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 256GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH09 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
22.271,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 22271.50 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 32 GB 256 GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH09 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
22.735,48 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 22745.48