Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
19.044,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 19044.82 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT121 i5-1235U 32 GB 1 TB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
18.886,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 18886.37 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 32 GB 1 TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT121Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.385,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 19385.15 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 32 GB 1 Tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT121Satıcı: BT Teknoloji
19.659,70 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 19669.7 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 32 Gb 1 Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605pvnb3520u Bt121Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.299,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 20299.09 Dell Vostro 3520 N1605Pvnb3520_U Zi725 i5 1235U 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD W11Home LaptopSatıcı: NotebookStore
20.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 20899.00 Dell Vostro 3520 i5 1235U 32 GB 1 TB SSD 15.6 Win11 Home N1605PVNB3520_U Zi725Satıcı: Zitek Bilişim
21.938,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
7 21938.61 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520_UZi725 i5-1235U 32 GB 1 TB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
21.951,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 21951.43 Dell Vostro 3520 i5 1235U 32 GB 1 TB SSD 15.6 Win11 Home N1605PVNB3520_U Zi725Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
23.048,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 23058.62 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 1TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH11 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
24.439,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 24449 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home Tasinabilir Bilgisayar N1235vn3520emeawh11 + Zetta Canta 24.959,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
11 24959.48 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 32 GB 1 TB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH11 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.479,48 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
12 25489.48 Dell Vostro 3520 Intel I5-1235u 32gb 1tb Ssd 15.6" Fhd Wın11home N1235vn3520emeawh11 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.999,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 25999.47 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 1TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1235VN3520EMEAWH11 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.999,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 26009.47