Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
20.782,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 20782.64 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT123 i5-1235U 32 GB 2 TB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
20.701,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 20701.19 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT82 i5-1235U 32 GB 2 TB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
21.081,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 21081.04 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 32 GB 2 TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT123Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.154,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 21154.29 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 32 GB 2 Tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT123Satıcı: BT Teknoloji
21.891,70 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 21901.7 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 32 Gb 2 Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605pvnb3520u Bt123Satıcı: BT TEKNOLOJİ
22.022,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
6 22022.31 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 2TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH12 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.225,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 26225.51 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 32 GB 2 TB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH12 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.341,48 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 27351.48