Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
19.448,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 19448.96 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT129 i5-1235U 32 GB 1 TB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
19.308,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
2 19308.42 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT103 i5-1235U 32 GB 1 TB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
19.688,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 19688.27 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 32 GB 1 TB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT129Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.796,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 19796.58 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 32 GB 1 Tb SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT129Satıcı: BT Teknoloji
20.076,95 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 20086.95 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 32 Gb 1 Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605pvnb3520u Bt129Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.499,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 20499.48