Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
19.493,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 19493.65 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 20GB 2 Tb SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT130Satıcı: BT Teknoloji
20.338,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 20338.08 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 20Gb 2 Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605pvnb3520u Bt130Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.671,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20671.77 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 20GB 2 Tb SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT130Satıcı: BT Teknoloji
21.123,79 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 21133.79 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 20GB 2 TB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT130Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.564,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 21564.29