Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
21.186,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 21186.79 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT131 i5-1235U 32 GB 2 TB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
21.123,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 21123.24 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT110 i5-1235U 32 GB 2 TB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
21.503,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 21503.09 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 32 GB 2 TB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT131Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.565,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
4 21565.72 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 32 Gb 2 Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605pvnb3520u Bt131Satıcı: BT TEKNOLOJİ
22.222,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
5 22222.69 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 32 GB 2 Tb SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT131Satıcı: BT Teknoloji
22.317,47 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 22327.47