Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
17.375,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 17375.79 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT117 i5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
17.742,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 17742.35 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT133Satıcı: BT Teknoloji
18.236,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 18236.53 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT133Satıcı: BT Teknoloji
18.940,74 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 18950.74 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 32 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT133Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.335,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 19335.71 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 32 Gb 256 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605pvnb3520u Bt133Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.396,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 19396.05