Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
17.049,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 17049.97 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT122 i5-1235U 20 GB 512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
17.416,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 17416.52 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 20GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT134Satıcı: BT Teknoloji
17.913,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
3 17913.21 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 20GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT134Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.233,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
4 18233.15 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 20Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605pvnb3520u Bt134Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.279,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
5 18279.80 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 20GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT134Satıcı: BT Teknoloji
18.604,90 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 18614.9