Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
20.119,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 20119.46 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 20GB 2 Tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT138Satıcı: BT Teknoloji
20.462,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
2 20462.93 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 20GB 2 TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT138Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.828,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20828.82 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 20GB 2 Tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT138Satıcı: BT Teknoloji
21.123,79 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 21133.79 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 20Gb 2 Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605pvnb3520u Bt138Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.581,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
5 21581.49 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT136 i5-1235U 20 GB 2 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
21.594,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
6 21594.69