Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
20.980,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 20980.01 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 32 GB 2 Tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT139Satıcı: BT Teknoloji
21.316,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
2 21316.86 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 32 GB 2 TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT139Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.698,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 21698.14 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT138 i5-1235U 32 GB 2 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
22.455,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 22455.24 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 32 GB 2 Tb SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT139Satıcı: BT Teknoloji
22.635,13 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 22645.13 Dell Vostro 3520 Intel Core I5 1235U 16GB 2tb SSD Windows 11 Home 15.6'' Fhd Taşınabilir Bilgisayar N1605PVNB3520U011Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
27.584,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 27594 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 2TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP12 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
28.105,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 28115 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 2TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP12 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.703,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
8 28703.50 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 32GB 2TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1235VN3520EMEAWP12 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.899,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
9 29899.47