Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Vostro 3520 N3002PVNB3520UZi702 i5-1235U 8 GB 2 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: zitekbilisim
34.151,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
1 34151.14
Dell Vostro 3520 i5-1235U 8 GB RAM 2 TB SSD 15.6 FHD Freedos N3002PVNB3520_U Zi702 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
34.475,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 34475.00
Dell Vostro 3520 i5-1235U 8 GB RAM 2 TB SSD 15.6 FHD Freedos N3002PVNB3520_U Zi702 Satıcı: Zitek Bilişim
34.663,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 34663.60
Dell Vostro 3520 I5-1235U 8 GB Ram 2 Tb SSD 15.6 Fhd FreeFreedso Taşınabilir Bilgisayar N3002PVNB3520_U ZI702 + Zitek 16 GB Flash Bellek
Satıcı: Zitek Bilişim
36.488,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 36488.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK