Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
15.705,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 15705.95 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT30 i5-1235U 16 GB 256 GB SSD 15.6" W10H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
16.072,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 16072.50 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 16 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT22Satıcı: BT Teknoloji
16.681,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 16681.25 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 16 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT22Satıcı: BT TEKNOLOJİ
16.875,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 16875.43 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 16 GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT22Satıcı: BT Teknoloji
17.114,48 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 17124.48 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 16 Gb 256 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605pvnb3520u Bt22Satıcı: BT TEKNOLOJİ
17.854,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
6 17854.53