Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
16.437,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 16437.27 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT25Satıcı: BT TEKNOLOJİ
16.730,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
2 16730.61 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT25Satıcı: BT Teknoloji
16.967,61 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 16977.61 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT35 i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W10H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
17.537,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 17537.82 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605pvnb3520u Bt25Satıcı: BT TEKNOLOJİ
17.981,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 17981.04