Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
18.190,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 18190.35 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 40GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT29Satıcı: BT Teknoloji
19.044,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 19044.82 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 40GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT29Satıcı: BT Teknoloji
19.780,38 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 19790.38 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT29Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.192,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 20192.86 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 40Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605pvnb3520u Bt29Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.193,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 20193.37