Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
16.153,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 16153.96 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 8 GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT30Satıcı: BT Teknoloji
17.128,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
2 17128.55 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 8 GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT30Satıcı: BT Teknoloji
17.681,30 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 17691.3 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 8 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT30Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
4 18050.00 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 8 Gb 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605pvnb3520u Bt30Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.200,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 18200.07