Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
18.312,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 18312.54 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT50 i5-1235U 12 GB 2 TB SSD 15.6" W10H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
18.679,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 18679.08 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 12GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT36Satıcı: BT Teknoloji
19.166,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
3 19166.06 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 12GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT36Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.508,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 19508.58 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 12Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605pvnb3520u Bt36Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.515,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 19515.64 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 12GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT36Satıcı: BT Teknoloji
19.784,88 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 19794.88