Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
19.299,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 19299.89 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 16 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT37Satıcı: BT Teknoloji
19.649,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 19649.67 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 16 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT37Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.000,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20000.89 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 16 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT37Satıcı: BT Teknoloji
20.284,16 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 20294.16 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT51 i5-1235U 16 GB 2 TB SSD 15.6" W10H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
20.775,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
5 20775.11 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 16 Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605pvnb3520u Bt37Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.780,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 20780.00