Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
20.216,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
1 20216.84 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT38 i5-1235U 24 GB 2 TB SSD 15.6" W10H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
20.110,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 20110.32 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT38Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.578,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 20578.29 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 24 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT38Satıcı: BT Teknoloji
20.869,72 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 20879.72 Dell Vostro 3520 i5-1235U 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Home N5315PVNB3520U BT53Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.948,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 20948.58 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 24 Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Home N1605pvnb3520u Bt38Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.461,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 21461.27