Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
15.339,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 15339.40 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 12GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT41Satıcı: BT Teknoloji
16.215,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
2 16215.80 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 12GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Home N1605PVNB3520U BT21Satıcı: BT TEKNOLOJİ
16.505,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 16505.15 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 12GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT41Satıcı: BT TEKNOLOJİ
16.505,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 16505.15 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 12Gb 256 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605pvnb3520u Bt41Satıcı: BT TEKNOLOJİ
16.605,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 16605.42 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 12GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT41Satıcı: BT Teknoloji
16.841,66 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 16851.66