Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
15.705,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 15705.95 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT58 i5-1235U 16 GB 256 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
16.072,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 16072.50 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 16 GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT42Satıcı: BT Teknoloji
16.681,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
3 16681.25 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 16 GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT42Satıcı: BT TEKNOLOJİ
16.875,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 16875.43 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 16 Gb 256 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605pvnb3520u Bt42Satıcı: BT TEKNOLOJİ
16.964,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 16964.21 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 256GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH05 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
20.491,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 20491.51 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 256GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH05 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
20.491,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 20501 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 16 GB 256 GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH05 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.799,47 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
8 21809.47