Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
15.562,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 15562.58 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT63 i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
16.341,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 16341.19 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT45Satıcı: BT Teknoloji
16.437,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 16437.27 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT45Satıcı: BT TEKNOLOJİ
16.730,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 16730.61 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT45Satıcı: BT Teknoloji
16.967,61 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 16977.61 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605pvnb3520u Bt45Satıcı: BT TEKNOLOJİ
17.162,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
6 17162.85 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 8GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH02 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
20.209,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 20219 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 8GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH02 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
20.639,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 20639.50 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 8 GB 512 GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH02 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.069,48 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
9 21079.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 8GB 512GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1235VN3520EMEAWH02 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.499,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 21499.47