Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
16.927,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 16927.79 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT67 i5-1235U 24 GB 512 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
17.294,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 17294.33 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 24 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT48Satıcı: BT Teknoloji
17.901,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 17901.15 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 24 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT48Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.109,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 18109.72 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 24 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT48Satıcı: BT Teknoloji
18.478,95 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 18488.95 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 24 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605pvnb3520u Bt48Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.957,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
6 18957.52