Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
18.190,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 18190.35 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT49Satıcı: BT Teknoloji
19.161,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
2 19161.71 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 40Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605pvnb3520u Bt49Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.396,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
3 19396.05 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 40GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT49Satıcı: BT Teknoloji
19.780,38 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 19790.38 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT49Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.192,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
5 20192.86