Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
16.153,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 16153.96 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT70 i5-1235U 8 GB 1 TB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
16.520,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 16520.51 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 8 GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT50Satıcı: BT Teknoloji
17.128,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 17128.55 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 8 GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT50Satıcı: BT Teknoloji
17.681,30 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 17691.3 Dell Vostro 3520 N5315Pvnb3520U Bt70 Intel Core i5 1235U 15.6" 8 GB RAM 1 TB SSD FHD W11Home NotebookSatıcı: Bt Teknoloji
18.040,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 18040.32 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 8 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT50Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
6 18050.00 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 8 Gb 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605pvnb3520u Bt50Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.200,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 18200.07 Dell Vostro 3520 i5-1235U 8 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home N5315PVNB3520U BT70Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.435,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 18435.71 Dell Vostro 3520 I5-1235U 8 GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N5315PVNB3520U BT70Satıcı: BT Teknoloji
19.192,63 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
9 19202.63