Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
19.731,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 19731.87 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT54 i5-1235U 40 GB 1 TB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
19.603,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 19603.86 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT76 i5-1235U 40 GB 1 TB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
19.983,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
3 19983.71 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 40GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT54Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.084,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 20084.58 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 40Gb 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605pvnb3520u Bt54Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.178,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
5 20178.87 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 40GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT54Satıcı: BT Teknoloji
20.369,03 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 20379.03