Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
18.271,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 18271.80 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 8 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT55Satıcı: BT Teknoloji
18.877,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
2 18877.07 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 8 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT55Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.097,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 19097.15 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 8 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT55Satıcı: BT Teknoloji
19.367,62 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 19377.62 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 8 Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605pvnb3520u Bt55Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.914,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
5 19914.31 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 8GB 2TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH04 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.157,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
6 24157.51 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 8 GB 2 TB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH04 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.185,48 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 25195.48