Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
19.529,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 19529.79 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT57 i5-1235U 16 GB 2 TB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
19.392,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 19392.83 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT79 i5-1235U 16 GB 2 TB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
19.772,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 19772.68 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 16 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT57Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.878,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 19878.86 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 16 Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605pvnb3520u Bt57Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.978,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
5 19978.50 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 16 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT57Satıcı: BT Teknoloji
20.160,39 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 20170.39 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 2TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH08 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.909,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 24909.51 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 16 GB 2 TB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWH08 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.969,48 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 25979.48