Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
20.216,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 20216.84 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT58 i5-1235U 24 GB 2 TB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
20.110,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 20110.32 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT81 i5-1235U 24 GB 2 TB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
20.490,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20490.17 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT58Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.578,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 20578.29 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 24 Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605pvnb3520u Bt58Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.659,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
5 20659.78 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 24 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT58Satıcı: BT Teknoloji
20.869,72 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 20879.72