Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
21.266,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 21266.86 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 40GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT59Satıcı: BT Teknoloji
21.601,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 21601.50 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 40GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT59Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.987,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 21987.91 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 40GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605PVNB3520U BT59Satıcı: BT Teknoloji
22.299,28 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 22309.28 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 40Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home N1605pvnb3520u Bt59Satıcı: BT TEKNOLOJİ
22.703,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 22703.59 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT83 i5-1235U 40 GB 2 TB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
22.742,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 22742.08