Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
14.743,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 14743.02 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Freedos N1605PVNB3520U BT6Satıcı: BT Teknoloji
15.624,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 15624.01 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Freedos N1605PVNB3520U BT6Satıcı: BT TEKNOLOJİ
15.805,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 15805.72 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 12GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Freedos N1605PVNB3520U Bt6Satıcı: BT Teknoloji
16.127,98 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 16137.98 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 12Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Freedos N1605pvnb3520u Bt6Satıcı: BT TEKNOLOJİ
16.958,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
5 16958.29