Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
15.972,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 15972.37 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT91 i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
16.750,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 16750.96 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT65Satıcı: BT Teknoloji
16.843,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
3 16843.91 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT65Satıcı: BT TEKNOLOJİ
17.144,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 17144.57 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT65Satıcı: BT Teknoloji
17.387,42 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 17397.42 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605pvnb3520u Bt65Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.185,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
6 18185.59