Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
16.382,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 16382.16 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT92 i5-1235U 12 GB 512 GB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
17.160,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 17160.75 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 12GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT66Satıcı: BT Teknoloji
17.250,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
3 17250.54 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT66Satıcı: BT TEKNOLOJİ
17.558,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 17558.53 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 12GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT66Satıcı: BT Teknoloji
17.807,25 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 17817.25 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 12Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605pvnb3520u Bt66Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.594,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 18594.69