Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
17.335,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 17335.07 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT95 i5-1235U 24 GB 512 GB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
17.701,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 17701.61 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 24 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT68Satıcı: BT Teknoloji
18.196,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
3 18196.11 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 24 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT68Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.521,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 18521.15 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 24 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT68Satıcı: BT Teknoloji
18.898,76 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 18908.76 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 24 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605pvnb3520u Bt68Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.156,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 19156.85