Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
16.561,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 16561.23 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT98 i5-1235U 8 GB 1 TB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
16.927,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 16927.79 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 8 GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT70Satıcı: BT Teknoloji
17.535,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 17535.18 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 8 Gb 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605pvnb3520u Bt70Satıcı: BT TEKNOLOJİ
17.801,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 17801.40 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 8 GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT70Satıcı: BT Teknoloji
18.193,46 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 18203.46 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 8 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT70Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.478,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 18478.57