Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
19.340,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 19340.87 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 12GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT76Satıcı: BT Teknoloji
19.690,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
2 19690.33 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 12GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT76Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.042,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 20042.29 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 12Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605pvnb3520u Bt76Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.619,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 20619.70 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT106 i5-1235U 12 GB 2 TB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
20.816,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
5 20816.10 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 12GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT76Satıcı: BT Teknoloji
20.955,87 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 20965.87