Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
19.933,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 sn önceki fiyat
1 19933.94 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT77 i5-1235U 16 GB 2 TB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
19.814,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 19814.89 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT107 i5-1235U 16 GB 2 TB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
20.194,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 20194.73 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 16 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT77Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.290,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 20290.29 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 16 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT77Satıcı: BT Teknoloji
20.577,65 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 20587.65 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 16 Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605pvnb3520u Bt77Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.980,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 20980.37