Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
20.620,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 20620.98 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT78 i5-1235U 24 GB 2 TB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
20.532,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 20532.37 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT109 i5-1235U 24 GB 2 TB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
20.912,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 20912.22 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT78Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.989,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
4 20989.72 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 24 Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605pvnb3520u Bt78Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.060,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 21060.52 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 24 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 10 Pro N1605PVNB3520U BT78Satıcı: BT Teknoloji
21.286,97 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 21296.97