Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
18.685,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 18685.21 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 40GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT84Satıcı: BT Teknoloji
19.039,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
2 19039.72 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 40GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT84Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.379,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 19379.96 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT118 i5-1235U 40 GB 256 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
20.160,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
4 20160.44 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 40Gb 256 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605pvnb3520u Bt84Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.178,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
5 20178.87 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 40GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT84Satıcı: BT Teknoloji
20.284,16 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 20294.16