Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
16.382,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 16382.16 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT86Satıcı: BT Teknoloji
17.250,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 17250.54 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 12GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT86Satıcı: BT TEKNOLOJİ
17.558,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 17558.53 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 12GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT86Satıcı: BT Teknoloji
17.807,25 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 17817.25 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT120 i5-1235U 12 GB 512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
18.357,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 18357.38 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 12Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605pvnb3520u Bt86Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.799,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 18799.23