Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
18.597,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 18597.63 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 40GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT89Satıcı: BT Teknoloji
19.568,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 19568.34 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 40GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT89Satıcı: BT Teknoloji
20.200,20 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 20210.2 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 40Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605pvnb3520u Bt89Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.592,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
4 20592.03 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT89Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.621,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 20621.43