Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
17.578,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 17578.79 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 40GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Freedos N1605PVNB3520U Bt9Satıcı: BT Teknoloji
17.941,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 17941.81 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 40GB 512 GB SSD 15.6" FHD Freedos N1605PVNB3520U BT9Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.262,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 18262.27 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 40Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Freedos N1605pvnb3520u Bt9Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.896,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
4 18896.48 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT13 i5-1235U 40 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
19.054,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
5 19054.02