Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
16.968,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 16968.51 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT127 i5-1235U 12 GB 1 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
17.335,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 17335.07 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 12GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT91Satıcı: BT Teknoloji
17.941,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
3 17941.81 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 12GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT91Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.150,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 18150.86 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 12GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT91Satıcı: BT Teknoloji
18.407,95 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 18417.95 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 12Gb 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605pvnb3520u Bt91Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.096,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 19096.85