Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
19.340,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 19340.87 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 12GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT96Satıcı: BT Teknoloji
19.690,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
2 19690.33 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 12Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605pvnb3520u Bt96Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.018,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20018.57 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 12GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT96Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.042,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 20042.29 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 12GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT96Satıcı: BT Teknoloji
20.326,14 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 20336.14 Dell Vostro 3520 N5315PVNB3520UBT134 i5-1235U 12 GB 2 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
20.816,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 20816.10