Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
19.933,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 19933.94 Dell Vostro 3520 N1605PVNB3520UBT97 i5-1235U 16 GB 2 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
19.814,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 19814.89 Dell Vostro 3520 Core i5-1235U 16 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT97Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.290,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20290.29 Dell Vostro 3520 Core I5-1235U 16 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605PVNB3520U BT97Satıcı: BT Teknoloji
20.577,65 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 20587.65 Dell Vostro 3520 Core İ5-1235U 16 Gb 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1605pvnb3520u Bt97Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.180,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 21180.75 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 2TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP08 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.789,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 26789.51 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 2TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP08 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
26.789,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 26799 Dell Vostro 3520 Intel Core i5-1235U 16 GB 2 TB SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar N1235VN3520EMEAWP08 Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.929,48 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 27939.48 Dell Vostro 3520 Intel Core I5-1235U 16GB 2TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro N1235VN3520EMEAWP08 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.499,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
9 28509.47